Gasilci PGD Hruševje izpeljali “intervencijo” kvalitetno in pravočasno v Orehku
ŠPORTNO KULTURNO DRUŠTVO OREHEK je pripravilo 2. julija tradicionalno vaško prireditev z zabavo za staro in mlado.
Pričela se je s kolesarsko delavnico za otroke in sicer na novo zgrajenem “pump track” poligonu. Nadaljevala s animacijo simpatične ekipe PGD HRUŠEVJE, ki je poskrbela za razvedrilo obiskovalcev.
Najmlajše so najprej navdušili z zanimivimi igrami, nato so jim razkazali svoja vozila in jih popeljali naokrog po vasi. Zabavne so bile tudi igre za malo manj mlade, kjer se je razvnel pravi boj za najhitrejšega in najspretnejšega v Orehku. Prikazali pa so tudi pravilne in napačne tehnike gašenja goreče masti.
Za glasbo so poskrbeli domači ansambel Furmani, in harmonikaš Tomaž.
Ob tej priložnosti se ŠKD Orehek še enkrat zahvaljuje Vsem, ki so pomagali pri organizaciji prireditve, Vsem sponzorjem, ki so prispevali nagrade za izvedbo srečelova, posebna zahvala pa gre ekipi PGD HRUŠEVJE, ki nas je ponovno navdušila in razvedrila.
Več podrobnosti o dogodku pa si lahko ogledate na spletni strani http://www.orehek-postojna.si.