Nahajate se:
Domov Organi občine Nadzorni odbor

Nadzorni odbor

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • predsednica, mag. Mojca Vadnov
  • namestnica predsednice, mag. Marija Kuhar
  • članica, mag. Aleksandra Černjač Žvanut
  • član, Vojko Jurca
  • član, Primož Krnel
  • članica, Mirjam Košir
  • članica, Anica Novak
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • članica, Helena Žele
  • članica, Mirjam Košir
  • članica, Zinka Žigon
  • članica, Helena Posega Dolenc
Dokumenti, priloge 2
Poslovnik Nadzornega odbora - veljaven od 1.6.2018
Klikni tukaj za prikaz prilog

Mandatno obdobje 2018 do 2022

28.10.2020 ob 17.30
16.06.2020 ob 17.30
03.04.2020 ob 12.00
02.03.2020 ob 18.00
02.10.2019
21.01.2020
14.01.2020
16.12.2019 ob 12.00
13.11.2019 ob 18.00
22.10.2019 ob 17.00
13.08.2019 ob 17.00
04.07.2019
09.05.2019
01.04.2019
19.02.2019
24.01.2019

Mandatno obdobje 2014 do 2018