Že konec tega meseca se bo v Postojni začel priljubljeni Poletni utrip
Na Titov trg se tudi letos vrača festival Poletni utrip Postojna. Tako kot vsako leto se bo na odru v središču Postojne nastopila množica ustvarjalcev, poskrbljeno bo za vse okuse in starosti. V dogajanje smo vključili tako domače skupine kot tudi druge slovenske in mednarodne ustvarjalce. Če jih naštejemo le nekaj: Help!Tribute to Beatles, MEF, Polkaholiki, Aliens, Hamo&Tribute2Love, MRFY, Klapa Kumpanji in drugi.
Program se bo odvijal od 30. junija do 11. avgusta, od torka do petka. V tem času se bo na trgu zvrstilo več kot 30 dogodkov v organizaciji Občine Postojna in Jazz Hrama, ki bo skrbel za Jazz četrtke. Srede bodo pa tako kot že vrsto let namenjene najmlajšemu občinstvu z gledališkimi predstavami, pasjim poletnim dnevom in skatersko atrakcijo Flowramps.
Obenem pa se bo v tednu med 17. in 23. julijem odvijal tudi 11. mednarodni festival kitare v organizaciji društva Kitarza.
Veselimo se skupnih poletnih druženj!